Відомі причини падіння ФК Металіст

Александр Ярославский
Александр Ярославский

Останні півроку ФК Металіст не виграє і в цьому питанні все зрозуміло, т.к. футболісти Харківської команди не отримують зарплати.

Як повідомляє metallist.kharkov.ua, останні півроку ФК Металіст не виграє і в цьому питанні все зрозуміло, т.к. футболісти Харківської команди не отримують зарплати Про це повідомив український журналіст Михайло Співаковський:

— У Металісті 4 місяці гравці не одержують зарплати…
Ми розуміємо, від кого це залежить, від інвестора з якого клубу «Металіст» залежить на пряму…
Ми знаємо, що в тому клубі (схоже в цьому випадку йдеться про СК Дніпро-1) є також певний люфт із зарплати у три місяці…

Нагадаємо, одразу на початку війни команду покинув її президент Олександр Ярославський. Якщо у 13-му році він говорив про те, що «Металіст» його змусили продати, що нами ставилося під сумнів того ж 2013 року. «Металіст» та Харків Ярославський готував до ЄВРО-2012. ЄВРО пройшов і ФК Металіст виявився йому просто не потрібним. А ось що Ярославський говоритиме цього разу і як він пояснюватиме сьогоднішню ситуацію вболівальникам – велике питання!

Нагадаємо, у лютому 2023 року у Харкові зафарбували мурал із Ярославським біля стадіону «Металіст». Також стало відомо, що його маєток у Мартовій на березі Печенізького водосховища окупанти не чіпали. Інформацію про це вперше публічно озвучив боєць «Кракена» Сергій Величко:

— Він покинув клуб, поїхав…
Смішна історія з продажем яхти.
У Мартовій його будинок – росіяни, щось винесли, а потім повернули назад.
Після чого там з’явилася якась охорона.
Його будинок повністю цілий.
Не знаю, може він має якусь комунікацію з росіянами?

Тим часом сьогодні Жовто-Сині вже влаштувалися на передостанньому місці у турнірній таблиці чемпіонату України. Усі ми розуміємо, що будь-яка футбольна команда у сьогодні без фінансування розраховувати на спортивні результати не може.