«Металіст» зіграв унічию з «Колосом»

ФК "Металлист"

Сьогодні ФК Металіст зіграв поєдинок 19-го туру чемпіонату УПЛ із ФК Колос, команди розписали світову, 0:0.

Як повідомляє metallist.kharkov.ua, сьогодні ФК Металіст зіграв поєдинок 19-го туру чемпіонату УПЛ із ФК Колос, команди розписали світову, 0:0.

Зазначимо, що у цьому протистоянні Харків’яни мали шанс забити. На початку 2-го тайму, на 49-й хвилині, Жовто-Сині отримали право на 11-метровий. Проте забити так і не зміг. Пенальті зголосився пробивати Прядун, але на шляху м’яча став голкіпер господарів – Волинець.

Зрештою нічия, 0:0.

У цьому матчі ФК Металіст виступив таким складом:
Єрмолов, Романюк, Мізюк, Порох, Картушов, Чайковський (Самуел, 83), Панасенко (Багачанський, 70), Демченко, Коркішко (Наумець, 33), Бойчук (Рязанцев, 83), Прядун

Нагадаємо, ФК Металіст вигравав востаннє у матчі 7-го туру. Тоді, 15 жовтня, Харків’яни переграли ФК Ворскла, 3:2.
При цьому Харків’яни в останніх 12 турах чемпіонату УПЛ п’ять разів зіграли внічию і 7 (!) разів програли.