«Металіст» вже понад півроку не може перемогти

ФК Металлист Харьков

Сьогодні ФК Металіст програв у поєдинку 22-го туру чемпіонату УПЛ із ФК Ворскла, 2:3.

Як повідомляє metallist.kharkov.ua, сьогодні ФК Металіст програв у поєдинку 22-го туру чемпіонату УПЛ із ФК Ворскла, 2:3.

У цьому протистоянні Харківські футболісти забили першими. На 9-й хвилині за гостей відзначився Бойчук.
Після цього Жовто-Сині ще в першій половині зустрічі пропустили тричі, два рази з пенальті.
Наприкінці другого тайму м’яч забив Романюк. Як виявилось, цей футболіст встановив остаточний матч у поточному матчі, 2:3.

У поєдинку з ФК Ворскла «Металіст» виступив таким складом: Данило Єрмолов, Олександр Мізюк, Андрій Ралюченко, Максим Прядун, Владислав Наумець, Єгор Картушов (Євген Рязанцев 72), Єгор Демченко (Сергій Панасенко 46), Богдан Бойчук (Роберто Коррал ), Богдан Порох, Юрій Романюк, Алекс Чідомере (Максим Багачанський 46)

Нагадаємо, ФК Металіст вигравав востаннє у матчі 7-го туру. Тоді, 15 жовтня, Харків’яни переграли ФК Ворскла, 3:2.
При цьому Харків’яни в останніх 15 турах чемпіонату УПЛ шість разів зіграли внічию і 9!) разів програли.

Зазначимо, що ФК Металіст сьогодні є реальним претендентом на зниження у класі. І, як бачимо, і футболісти команди, які не можуть виграти вже понад пів року – схоже, згодні з тим, що вже наступний сезон ФК Металіст проведе у чемпіонаті Першого дивізіону. А там і до розвалу команди не далеко!