«Металіст» не виграв 16 турів поспіль!

ФК Металлист Харьков

Сьогодні ФК Металіст програв у поєдинку 23-го туру чемпіонату УПЛ із ФК Динамо, 1:3.

Як повідомляє metallist.kharkov.ua, сьогодні ФК Металіст програв у поєдинку 23-го туру чемпіонату УПЛ із ФК Динамо, 1:3.

У цьому протистоянні все вирішалось на другому таймі, т.к. перший закінчився з рахунком 0:0.
На 48 хвилині, тобто, на всю другу половину зустрічі, «Металіст» грав у меншості, т.к. поле залишив Романюк.
На 70 та 76 хвилинах — «Динамо» забило два м’ячі.
Харків’яни, зусиллями Прядуна, на 81-й хвилині, забили м’яч престижу.
На 90+1 хвилині Динамівці змогли забити третій м’яч, встановивши остаточний підсумок поєдинку.

Нагадаємо, ФК Металіст вигравав востаннє у матчі 7-го туру. Тоді, 15 жовтня, Харків’яни переграли ФК Ворскла, 3:2.
При цьому Харків’яни в останніх 16 турах чемпіонату УПЛ шість разів зіграли внічию і 10 (!) разів програли.

Зазначимо, що ФК «Металіст» сьогодні є реальним претендентом на зниження в класі. І, як бачимо, і футболісти команди, які не можуть виграти вже понад пів року – схоже, згодні з тим, що вже наступний сезон ФК Металіст проведе у чемпіонаті Першого дивізіону. А там і до розвалу команди недалеко!